Новини  >>  Архів новин24.09.2013 14:14
версія для друку


    Оприлюднюється проект регуляторного акта - зміна до Умов та Правил з постачання електричної енергії за регульованим тарифом


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ «Про внесення зміни до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розробила проект постанови “Про внесення зміни до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності  з постачання електричної енергії за регульованим тарифом”.

 

Метою прийняття проекту постанови НКРЕ «Про внесення зміни до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності  з постачання електричної енергії за регульованим тарифом» є приведення у відповідність до положень статті 15 Закону України «Про електроенергетику» постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 13 червня 1996 року № 15/1 „Про затвердження Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Varnaliy@nerc.gov.ua.;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: mail@dkrp.gov.ua .

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r113.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 25.10.2013 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

24.09.2013

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Гість Web-сайту
реєстрація


Електронний архів (файли у форматі pdf)
RSS-стрічка новин
Енергетика України
Відновлювані джерела енергії
Енергозбереження й енергоефективність


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики