Новини  >>  Архів новин18.12.2013 10:08
версія для друку


    Оприлюднюється проект регуляторного акта про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 1995 р. № 516


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 1995 р. № 516»

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розробила проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 1995 р. № 516».

 

Метою прийняття проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 1995 р. № 516» є її приведення у відповідність до положень Закону України «Про теплопостачання» та встановлення плати за ліцензії для суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з виробництва теплової енергії (у разі, коли теплова енергія виробляється на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), що є необхідним при ліцензуванні зазначеного виду господарської діяльності.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Spivak_Y@nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: mail@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r135.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 20.01.2014 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

18.12.2013

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Гість Web-сайту
реєстрація


Електронний архів (файли у форматі pdf)
RSS-стрічка новин
Енергетика України
Відновлювані джерела енергії
Енергозбереження й енергоефективність


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики