Новини  >>  Архів новин26.12.2013 17:48
версія для друку


    Оприлюднюється проект регуляторного акта - Зміни до Типового договору на купівлю-продаж природного газу (між власниками та постачальниками природного газу)


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ «Про затвердження Змін до Типового договору на купівлю-продаж природного газу (між власниками та постачальниками природного газу)»

 

Відповідно до положень пункту 15 частини третьої статті 4 Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу", до повноважень Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики, належить затвердження типового договору на купівлю-продаж природного газу (між власниками та постачальниками природного газу).

 

При аналізі застосування Типового договору на купівлю-продаж природного газу (між власниками та постачальниками природного газу), затвердженого постановою НКРЕ від 05.07.2012 № 849 та у зв’язку з численними зверненнями газопостачальних підприємств з’ясовано, що норми пункту 7.2 зазначеного Типового договору в частині сплати пені у разі неповної оплати за природний газ мають велике навантаження на фінансовий стан газопостачальних підприємств, оскільки нарахування пені значно перевищує суму самої заборгованості.

 

У зв’язку з вищезазначеним, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розроблено проект постанови НКРЕ «Про  затвердження Змін до Типового договору на купівлю-продаж природного газу (між власниками та постачальниками природного газу)».

 

Впровадження цього регуляторного акта не потребує додаткових видатків.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Martynenko@nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: mail@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r138.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 29.01.2014 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

26.12.2013

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Гість Web-сайту
реєстрація


Електронний архів (файли у форматі pdf)
RSS-стрічка новин
Енергетика України
Відновлювані джерела енергії
Енергозбереження й енергоефективність


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2020 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики