Новини  >>  Архів новин18.08.2014 15:30
версія для друку


    Оприлюднюється проект регуляторного акта - зміни до Порядку застосування тарифів на електроенергію


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію»

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про підключення електроустановок населення (побутових споживачів електричної енергії) з метою доопалення або переходу на електричне опалення» управління цінової політики в електроенергетиці розробило проект постанови НКРЕ «Про внесення змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію».

 

Проект постанови передбачає встановлення коефіцієнту 0,5 до базового рівня тарифу на елекроенергію в нічний період у разі застосування двозонного обліку електроенергії та використання населенням (побутовими споживачами) електричної енергії в період з 01 жовтня по 30 квітня (включно) на доопалення або електричне опалення.

 

Зазначений проект постанови стимулюватиме побутових споживачів застосовувати облік споживання електричної енергії за періодами часу та використовувати електроенергію за зниженим тарифом у нічний період для електроопалення або доопалення.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Svystun@nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail:inform@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r178.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 18.09.2014 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

18.08.2014

 

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Гість Web-сайту
реєстрація


Електронний архів (файли у форматі pdf)
RSS-стрічка новин
Енергетика України
Відновлювані джерела енергії
Енергозбереження й енергоефективність


   


Як зареєструватися на сайті | Про цей портал | Статистика | Карта сайту | Яндекс.Метрика
© 2011-2019 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики