Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
офіційний веб-сайт
[повернутись]

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

24.04.2014                   № 43-р

Київ

 

Про усунення порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії Підприємством «ТЕЦМ-Альянс» Харківської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»

 

Відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затверджених постановою НКРЕ від 26.04.2006 № 540 (далі – Ліцензійні умови), на підставі акта планової перевірки від 18.04.2014 № 17, здійсненої відділом НКРЕ у Харківській області, щодо порушення Підприємством «ТЕЦМ-Альянс» Харківської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» (м. Харків, вул. Примакова, буд. 46, код ЄДРПОУ 37659532) підпункту 2 пункту 3.4 Ліцензійних умов у частині повідомлення протягом десяти днів НКРЕ про зміни даних, зазначених у документах, що додавались до заяви про видачу ліцензії, а саме зміни в переліку основного обладнання теплогенеруючих об’єктів, які перебувають у власності або користуванні ліцензіата, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ЗОБОВ′ЯЗУЄ:

 

1. Підприємство «ТЕЦМ-Альянс» Харківської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» до 23.05.2014 усунути порушення підпункту 2 пункту 3.4 Ліцензійних умов у частині повідомлення протягом десяти днів НКРЕ про зміни даних, зазначених у документах, що додавались до заяви про видачу ліцензії, а саме зміни в переліку основного обладнання теплогенеруючих об’єктів, які перебувають у власності або користуванні ліцензіата.

2. Застерегти Підприємство «ТЕЦМ-Альянс» Харківської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов.

 

Голова Комісії                                      С.Тітенко

[повернутись]