Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
офіційний веб-сайт
[повернутись]

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

17.09.2014                   № 15

Київ

 

Про зупинення нарахування інвестиційної складової по проекту реконструкції енергоблоку № 7 Добротвірської ТЕС ПАТ "ДТЕК Західенерго"

 

Відповідно до статті 29 Закону України "Про засади функціонування ринку електричної енергії України", Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715/2014 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", постанови Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 року № 372 "Про затвердження Порядку вжиття тимчасових надзвичайних заходів з подолання наслідків тривалого порушення нормальної роботи ринку електричної енергії", розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 року № 764-р "Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії" та з урахуванням звернення Міністерства енергетики та вугільної промисловості (лист від 01 вересня 2014 року № 01/13-1776) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Зупинити нарахування інвестиційної складової по проекту реконструкції енергоблоку № 7 Добротвірської ТЕС, яке здійснюється відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 25 червня 2012 року № 807 "Про затвердження величини інвестиційної складової тарифу ПАТ "ДТЕК Західенерго".

2. Зупинити дію пункту 2 постанови НКРЕ від 25 червня 2012 року № 807.

3. Розпоряднику системи розрахунків при нарахуванні платежів ПАТ "ДТЕК Західенерго" за відпущену електричну енергію в Оптовий ринок електричної енергії України не враховувати затверджену постановою НКРЕ від 25 червня 2012 року № 807 величину інвестиційної складової як додатковий платіж на реконструкцію та модернізацію першого пускового комплексу енергоблоку № 7 Добротвірської ТЕС.

4. Ця постанова діє протягом дії рішення Кабінету Міністрів України про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії.

 

Голова Комісії                                     В.Демчишин

 

[повернутись]