Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
офіційний веб-сайт
[повернутись]

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ПОСТАНОВА

11.10.2013         № 1319

Київ

 

Про видачу ліцензії на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ПФ «КАТАРХ»

 

Згідно з повноваженнями, наданими законами України «Про теплопостачання», «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059 «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Видати ПРИВАТНІЙ ФІРМІ «КАТАРХ» (код ЄДРПОУ 32177102, м. Житомир, вул. Бориса Тена, буд. 38) ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії на території України строком дії п’ять років.

2. Зобов’язати ПРИВАТНУ ФІРМУ «КАТАРХ» повідомляти НКРЕ про зміни, припинення або розірвання Договору оренди нерухомого майна від 20.09.2013 № 2 та Договору оренди майна від 20.09.2013 № 3.

 

Голова Комісії                   С.Тітенко

[повернутись]