Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
офіційний веб-сайт
[повернутись]

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

ЛИСТ

31.07.2012                   № 4823/09/47-12

 

Щодо надання роз’яснення

 

ПАТ “Хмельницькобленерго”

 

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, (далі – НКРЕ) розглянула лист ПАТ “Хмельницькобленерго” від 19.07.2012 № 04-01-543 щодо надання роз’яснення і повідомляє.

Згідно з частиною другою статті 3 Сімейного кодексу ( далі – СК) України сім'ю складають особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки.

Відповідно до частини четвертої статті 3 СК України сім'я створюється на підставі шлюбу, кровного споріднення, усиновлення, а також на інших підставах, не заборонених законом і таких, що не суперечать моральним засадам суспільства.

Таким чином, особи, які спільно проживають та пов’язані спільним побутом за однією адресою, складають одну сім'ю.

Тобто, положення Тарифів на електроенергію, що відпускається населенню, затверджених постановою НКРЕ від 23.04.2012 № 497 (із змінами), розповсюджуються на всіх осіб, які проживають за однією адресою.

Крім того, відповідно до абзацу другого пункту 9 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 № 1357, у квартирах або інших об'єктах споживача, розташованих за однією адресою, встановлюється один прилад обліку незалежно від кількості господарських будівель.

Тобто, наявність договору оренди не є підставою для встановлення додаткового приладу обліку електричної енергії за однією адресою.

 

 

Член Комісії                                        К.Теличко

[повернутись]