Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
офіційний веб-сайт
[повернутись] 11.02.2013 11:36


    Оприлюднюється проект регуляторного акта - Порядок надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ «Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти»

 

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розроблено проект постанови НКРЕ «Про затвердження Порядку надання ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії суб’єктам господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти».

 

Метою прийняття проекту постанови НКРЕ є приведення окремих положень нормативно-правового акта у відповідність до вимог Закону України «Про електроенергетику» в редакції Закону України від 20 листопада 2012 року № 5485-VI «Про внесення змін до Закону України «Про електроенергетику» щодо стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії», який набирає чинності з 1 квітня 2013 року, а саме: визначення особливостей застосування роздрібної ціни на електричну енергію для суб’єктів господарської діяльності, які реалізують інноваційні проекти, зареєстровані у встановленому законом порядку, що передбачають впровадження та виробництво обладнання, а також матеріалів, сировини і комплектуючих для виробництва обладнання, яке виробляє енергію з використанням альтернативних джерел енергії, та встановлення механізму компенсації втрат ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом від здійснення постачання електроенергії таким суб’єктам господарської діяльності, на строк виконання відповідного інноваційного проекту на рівні роздрібного тарифу для споживачів відповідного класу напруги, встановленого станом на 1 січня року, в якому здійснено реєстрацію інноваційного проекту.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Yashchuk@nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: mail@dkrp.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r73.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 12.03.2013 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

11.02.2013

 


[повернутись]