Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
офіційний веб-сайт
[повернутись] 07.06.2013 14:27


    Оприлюднюється проект регуляторного акта – зміни до Порядку проведення аукціонів щодо доступу до пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України для експорту електричної енергії

 

 НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ «Про затвердження Змін до Порядку проведення аукціонів щодо доступу до пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України для експорту електричної енергії»

 

Підставою для розробки проекту постанови НКРЕ "Про затвердження Змін до Порядку проведення аукціонів щодо доступу до пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України для експорту електричної енергії" є звернення Секретаріату Енергетичного Співтовариства.

 

Прийняття зазначених змін до Порядку дозволить вдосконалити механізм доступу до пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України в частині адаптації його до вимог Договору про заснування Енергетичного Співтовариства та сприятиме стимулюванню інвестицій в енергетичну галузь, справедливій конкуренції на ринку пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України в умовах рівних прав і можливостей, можливості інтеграції в європейські ринки електричної енергії.

 

Впровадження регуляторного акта не потребує додаткових видатків.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Butovsky@nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: mail@dkrp.gov.ua .

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r95.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 08.07.2013 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

07.06.2013


[повернутись]