Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
офіційний веб-сайт
[повернутись] 07.06.2013 17:18


    Оприлюднюється проект регуляторного акта - Порядок надання енергопостачальнику компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії населенню м. Світлодарська

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ «Про затвердження Порядку надання енергопостачальнику компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії населенню м. Світлодарська»

 

 

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2013 року № 332 „Деякі питання стабілізації ситуації у м. Світлодарську Донецької області, що склалася внаслідок пожежі на Вуглегірській ТЕС”, тариф на електричну енергію для населення, яке проживає в м. Світлодарську, з 01 квітня 2013 року в розмірі 21,54 коп. за 1 кВт∙год (з ПДВ) незалежно від обсягу її споживання на період до завершення здійснення заходів з відновлення централізованого теплопостачання.

 

Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2013 року № 332 Комісії рекомендовано затвердити порядок компенсації втрат енергопостачальнику, який здійснює відпуск електричної енергії населенню м. Світлодарська за тарифом, зазначеним у пункті 1 цієї постанови, за рахунок оптової ринкової ціни на електричну енергію.

 

У зв’язку з цим, НКРЕ розроблено проект постанови «Про затвердження Порядку надання енергопостачальнику компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії населенню м. Світлодарська».


Проект постанови передбачає визначення механізму компенсації втрат енергопостачальника від здійснення постачання електричної енергії населенню м. Світлодарська за тарифом, установленим відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2013 року № 332 тариф на електричну енергію для населення, яке проживає з 01 квітня 2013 року в м. Світлодарську, в розмірі 21,54 коп. за 1 кВт∙год  (з ПДВ) незалежно від обсягу її споживання на період до завершення здійснення заходів з відновлення централізованого теплопостачання.

 

Метою прийняття проекту постанови НКРЕ «Про затвердження Порядку надання енергопостачальнику компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії населенню м. Світлодарська» є встановлення механізму компенсації втрат енергопостачальній компанії від здійсненні постачання  електричної енергії населенню м. Світлодарська.

 

Зауваження та пропозиції слід надсилати на адреси:

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, 03680, м. Київ, вул. Смоленська, 19; e-mail: Yashchuk@nerc.gov.ua;

 

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; e-mail: mail@dkrp.gov.ua .

 

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет. Заархівований файл proekt_r97.zip скачати тут.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 08.07.2013 у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

07.06.2013


[повернутись]