Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
офіційний веб-сайт
[повернутись] 15.07.2013 17:05


    Оприлюднюється повторно проект регуляторного акта - встановлення параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії, для цілей стимулюючого регулювання

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про повторне оприлюднення доопрацьованого проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ „Про встановлення параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії, для цілей стимулюючого регулювання

 

На виконання пункту 125.6. Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12.03.2013 № 128/2013, був розроблений  проект регуляторного акта - постанови НКРЕ «Про встановлення параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії, для цілей стимулюючого регулювання».  Проект  було схвалено на відкритому засіданні НКРЕ 13 червня 2013 року та оприлюднено шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет 14 червня 2013 року  разом з аналізом регуляторного впливу та повідомленням про його оприлюднення.

 

Метою прийняття проекту регуляторного акта - постанови НКРЕ є нормативне забезпечення переходу до стимулюючого регулювання.

 

Після оприлюднення зазначеного проекту регуляторного акта - постанови НКРЕ проект було доопрацьовано з урахуванням пропозицій суб’єктів ринку.

 

Враховуючи наведене, НКРЕ оприлюднює шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет доопрацьований раніше опублікований проект регуляторного акта - постанови НКРЕ з урахуванням пропозицій суб’єктів ринку із внесеними змінами. Заархівований файл proekt_r99-1.zip скачати тут.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

 

15.07.2013


[повернутись]