Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики
офіційний веб-сайт
[повернутись] 09.08.2013 14:52


    Оприлюднюється повторно проект регуляторного акта - Порядок формування тарифів на транспортування аміаку магістральними трубопроводами територією України

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про повторне оприлюднення доопрацьованого проекту регуляторного акта – постанови НКРЕ "Про затвердження Порядку формування тарифів на транспортування аміаку магістральними трубопроводами територією України"

 

Метою прийняття акта є забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на транспортування аміаку магістральними трубопроводами територією України.

 

Зазначений проект Порядку установлює механізм формування:

питомої собівартості транспортування аміаку магістральними трубопроводами;

питомого тарифу на транспортування аміаку магістральними трубопроводами;

маршрутних тарифів на транспортування аміаку магістральними трубопроводами,

а також визначення умов встановлення та перегляду тарифів на транспортування аміаку магістральними трубопроводами територією України, вимог до оформлення та подання заяви про встановлення тарифів, документів та матеріалів, що додаються до неї та порядок розгляду заяви про встановлення тарифів.

 

Після оприлюднення зазначеного проекту постанови НКРЕ були отримані зауваження та пропозиції від юридичних осіб.

 

Враховуючи наведене, НКРЕ повторно оприлюднює шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕ www.nerc.gov.ua в мережі Інтернет доопрацьований проект регуляторного акта - постанови НКРЕ «Про затвердження Порядку формування тарифів на транспортування аміаку магістральними трубопроводами територією України». Заархівований файл proekt_r66-1.zip скачати тут.

 

Національна комісія, що здійснює державне

регулювання у сфері енергетики

09.08.2013


[повернутись]